Yer Balonu Fiyatları ve Üretici Firmalar

2 metreden 12 metreye kadar her arzuladığınız boyutlarda yer balonunu sizin için tasarlıyor, hedef kitlenize daha basit ve daha etkili yollardan ulaşmanızı sağlıyoruz.Etkili reklamcılığın temellerinden biri de az zamanda dikkat çekmektir.Etkili reklamcılığın temellerinden birisi de kısa zamanda dikkat çekmektir.Gecenin karanlık sularında bile bildirme yapmanıza yarayacak olan muhteşem üründür. nedeni ise umumi olarak sabit kullanımlarda yer reklamları, tabiat faktörü nedeni ile pratik bir biçimde yıpranabilmektedir. Yer balon modelinde baskı istenildiği zaman fiyat artar ama baskı istenmez ise fiyatta azalış olacaktır. Yer balon modellerinin büyüklüklerine ve koyulacağı mekanla alakalı harcama meselesi için da farklılıklar olmakta.

Organizasyonlarınızda veya açılışlarınızda dikkat çekmek istiyorsanız, kaliteli malzemelerden ürettiğimiz, natürel koşullara dayanıklı yer balonlarımızı tercih edebilir, reklamınızı maksimum biçimde yapabilirsiniz. Ebadına ve tasarımına karar verin, size en uygun yer balonlarını hazırlayalım.

Firmanıza özel yer reklam yapımlarının gücünden siz de faydalanın. Bu eğlenceli araçlar bütün insanların dikkatini çekerek etkili bildirme için yararlı olacaktır.

Yer balonu üzerine yazılacak ova ile sektöre yeni sürülen bir ürünün reklamı yapılabilir. Daha aşırı müşteriye ulaşıp gelirleri artırmak, her firmanın temel amaçlarından biridir. ilk şekilde ölçüler talep edildikten sonra fiyatlandırma yapılmaktadır. ayrıca bu yer balonlarını sırf gündüz değil gece de kullanabilirsiniz. Firmanızın tanıtımını yapmak arzuladığınız her organizasyonda, üzerine logonuzu basarak hazırladığımız yer balonlarını kullanabilir, insanların beğenisini çekebilir ve alıcı sayınızı artırabilirsiniz.