Acil İlk Yardım Çadırı

ayrıca bilgi kabinleri, kaybolan ve bulunma ve tekrar bir araya getirme Acil İlk Yardım Çadırı çadırları da dahil olmak üzere küçük, orta ve devasa çaplı etkinliklere katılıyoruz.

Acil tıbbi hallerde her insanın Acil İlk Yardım Çadırı güvende olmasını sağlamak için eğitimli Acil hal Personeli sağlıyoruz.

Tıbbi çadır, çok fazla dayanıklı, su geçirmez, çevre dostu olan 0.65mm veya 0.9mm Plato PVC’den hazırlanmış olup, Acil İlk Yardım Çadırı çocuklara zarar vermek için yüksek sıcaklıkta kimyasal zehirli bir gaza sahip değildir. malzemelerin tamamı uzun kullanım ömrünü garantilemek için üst derslik malzemeyi seçtik.

ister geniş ister küçük olsun, şişme çadırlar her faaliyet için Acil İlk Yardım Çadırı mükemmeldir. Bir şişme çadır gerektirecek bazı örnekler: bahçe partileri, kurumsal tanıtımlar, ticaret gösterileri, doğum günleri, düğün, promosyon tanıtımı, Noel partileri ve aşırı daha fazlası! Firmamız her boyutta, biçim yada renkte şişme çadır üretebilmektedir. Bu şişme çadırlarda bildiri yapmak da hiç sıkıntı değil. Dileklerinizi tartışmak için lütfen bizimle iletişime geçin, yardım etmeye istekliyiz.