İlk Yardım Çadırı

bununla beraber bilgi kabinleri, kaybolan ve bulunma ve yine bir araya getirme İlk Yardım Çadırı çadırları da dahil olmak üzere küçük, orta ve kocaman çaplı tanıtımlara katılıyoruz.

Acil tıbbi durumlarda hepimizin İlk Yardım Çadırı güvende olmasını sağlamak için eğitimli Acil durum Personeli sağlıyoruz.

Tıbbi çadır, çok aşırı dayanıklı, su geçirmez, çevre dostu olan 0.65mm yada 0.9mm Plato PVC’den oluşmuş olup, İlk Yardım Çadırı çocuklara zarar vermek için yüksek sıcaklıkta kimyasal zehirli bir gaza sahip değildir. malzemelerin tamamı uzun kullanım ömrünü garantilemek için üst sınıf malzemeyi seçtik.

ister kocaman ister az olsun, şişme çadırlar her etkinlik için İlk Yardım Çadırı mükemmeldir. Bir şişme çadır gerektirecek bazı örnekler: bahçe partileri, kurumsal etkinlikler, ticaret gösterileri, doğum günleri, düğün, promosyon etkinlikleri, Noel partileri ve aşırı daha fazlası! Firmamız her boyutta, şekil yahut renkte şişme çadır üretebilmektedir. Bu şişme çadırlarda bildiri yapmak da hiç sıkıntı değil. Dileklerinizi tartışmak için lütfen bizimle iletişime geçin, yardım etmeye istekliyiz.